Kurumsal     
İletişim     
Hayırda yarışanlar kermeste buluştu
Yurtiçi Haberler

Kimse Yok Mu Marmara Şubesi, hayırda yarışanları kermeste buluşturdu. Gıdadan giyime, zücaciyeden kozmetik ürünlerine kadar birçok çeşidin yer aldığı kermes, İstanbul'da bulunan Bulgurlu Mahallesi, Alemdağ Caddesi, numara 92'de, Namazgâh Camii yanındaki alanda açıldı.

Kimse Yok Mu Marmara Şubesi tarafından organize edilen kermesin açılışını Samanyolu TV'nin sevilen yemek programcısı Oktay Usta, Üsküdar Belediye Başkan Yardımcısı Ali Rıza Şenbabaoğlu ve dernek gönüllüleri yaptı.
 
Açılışta duygularını dile getiren Oktay Usta, kermesin hayırlı işlere vesile olmasını temenni ederken, açılıştan duyduğu heyecanı dile getirdi.
 
Derneğin Marmara Şube koordinatörü Eyüp Tok, ihtiyaç sahipleri için açılan kermese bütün İstanbulluların davetli olduğunu, gönüllülerin kermes için günler öncesinden hazırlık yapmaya başladığını söyledi. Kermese gelemeyenlere ise herhangi bir operatörden cep telefonlarının kısa mesaj bölümüne "Marmara" yazıp, 5777'ye göndermelerini ve 5 lira bağışta bulunmalarını tavsiye eden Tok, tüm Türkiye'yi gönüllü olmaya çağırdı.
 
Gönüllü vatandaşların kermeste satışa çıkmak üzere ürün de getirebileceklerini belirten Eyüp Tok, Kimse Yok Mu Marmara Şubesi'nin faaliyetlerinin artarak devam edeceğini söyledi.
 
 

 

02-05-2012
Tüm haberleri görmek için tıklayınız.
Paylaş
Türkiye'den
Dünya'dan
Kimse Yok Mu Dayanışma ve Yardımlaşma Derneği`nin resmi web sitesidir.
kimseyokmu.org.tr © 2006-2012
Tasarım ve programlama Verisay
Pencereyi Kapat
perde reklam